• Luni

    18 Ianuarie
    10:30 - 11:20
    FULL BODY CIRCUIT (SALA)
    RAMONA VAISSMAN
    SALA MARE
    10:30 - 11:20
    FULL BODY CIRCUIT (ZOOM LIVE)
    RAMONA VAISSMAN
    ZOOM LIVE
    11:00 - 11:50
    BURN & TONE (ONLINE)
    LOREDANA ORZA
    ONLINE
    17:30 - 18:20
    PILATES SLIM (SALA)
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    17:30 - 18:20
    PILATES SLIM (ZOOM LIVE)
    MARCELA PETRIDEAN
    ZOOM LIVE
    18:00 - 18:50
    WONDER WOMAN 1 (ONLINE)
    DALANDA DIALLO
    ONLINE
    18:30 - 19:20
    DOUBLE SHRED (SALA)
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    18:30 - 19:20
    DOUBLE SHRED (ZOOM LIVE)
    LOREDANA ORZA
    ZOOM LIVE
    19:00 - 19:50
    PILATES TONE (ONLINE)
    MARCELA PETRIDEAN
    ONLINE
    19:30 - 20:20
    DANCE FIT (SALA)
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    19:30 - 20:20
    DANCE FIT (ZOOM LIVE)
    LOREDANA ORZA
    ZOOM LIVE
    20:00 - 20:50
    SLOW TONING (ONLINE)
    OANA NITA
    ONLINE
  • Marți

    19 Ianuarie
    07:00 - 07:50
    FIT & ELEGANT 1 (ONLINE)
    LOREDANA ORZA
    ONLINE
    11:00 - 11:50
    PULSE & STRETCH (ONLINE)
    RAMONA VAISSMAN
    ONLINE
    17:30 - 18:20
    BOOTYLICIOUS (SALA)
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    17:30 - 18:20
    BOOTYLICIOUS (ZOOM LIVE)
    PAULA NAIDIN
    ZOOM LIVE
    18:00 - 18:50
    ULTIMATE PILATES (ONLINE)
    CORI GRAMESCU
    ONLINE
    18:30 - 19:20
    RESHAPE (SALA)
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    18:30 - 19:20
    RESHAPE (ZOOM LIVE)
    PAULA NAIDIN
    ZOOM LIVE
    19:00 - 19:50
    INSANITY® (ONLINE)
    OANA NITA
    ONLINE
    19:30 - 20:20
    RESISTANCE PILATES (SALA)
    MONICA RAFAIL
    SALA MARE
    19:30 - 20:20
    RESISTANCE PILATES (ZOOM LIVE)
    MONICA RAFAIL
    ZOOM LIVE
    20:00 - 20:50
    BOOTY BURN (ONLINE)
    PAULA NAIDIN
    ONLINE
  • Miercuri

    20 Ianuarie
    07:00 - 07:50
    BRAZILIAN LIFT 1 (ONLINE)
    OANA NITA
    ONLINE
    11:00 - 11:50
    ABS AND BUTTS 2 (ONLINE)
    DALANDA DIALLO
    ONLINE
    11:30 - 12:20
    TABATA SLOW (SALA)
    OANA NITA
    SALA MARE
    11:30 - 12:20
    TABATA SLOW (ZOOM LIVE)
    OANA NITA
    ZOOM LIVE
    17:30 - 18:20
    BLACK PANTHER (SALA)
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    17:30 - 18:20
    BLACK PANTHER (ZOOM LIVE)
    DALANDA DIALLO
    ZOOM LIVE
    18:00 - 18:50
    TOP SHAPE (ONLINE)
    PAULA NAIDIN
    ONLINE
    18:30 - 19:20
    MATWORK (SALA)
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:30 - 19:20
    MATWORK (ZOOM LIVE)
    DALANDA DIALLO
    ZOOM LIVE
    19:00 - 19:50
    BODY BALANCE (ONLINE)
    MONICA RAFAIL
    ONLINE
    20:00 - 20:50
    FULL BODY CIRCUIT 2 (ONLINE)
    RAMONA VAISSMAN
    ONLINE
  • Joi

    21 Ianuarie
    07:00 - 07:50
    PILATES SLIM (ONLINE)
    MARCELA PETRIDEAN
    ONLINE
    10:30 - 11:20
    BODY TONE (SALA)
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    10:30 - 11:20
    BODY TONE (ZOOM LIVE)
    DALANDA DIALLO
    ZOOM LIVE
    11:00 - 11:50
    FULL BODY PILATES 1 (ONLINE)
    MONICA RAFAIL
    ONLINE
    17:30 - 18:20
    STEP UP (SALA)
    RAMONA VAISSMAN
    SALA MARE
    17:30 - 18:20
    STEP UP (ZOOM LIVE)
    RAMONA VAISSMAN
    ZOOM LIVE
    18:00 - 18:50
    AAA 2 (ONLINE)
    OANA NITA
    ONLINE
    18:30 - 19:20
    PULSE & STRETCH (SALA)
    RAMONA VAISSMAN
    SALA MARE
    18:30 - 19:20
    PULSE & STRETCH (ZOOM LIVE)
    RAMONA VAISSMAN
    ZOOM LIVE
    19:00 - 19:50
    HARD BODY (ONLINE)
    DALANDA DIALLO
    ONLINE
    20:00 - 20:50
    TOPS & BOTTOMS 1 (ONLINE)
    LOREDANA ORZA
    ONLINE
  • Vineri

    22 Ianuarie
    07:00 - 07:50
    BEGINNER FIT 1 (ONLINE)
    DALANDA DIALLO
    ONLINE
    10:30 - 11:20
    TONE UP (SALA)
    RAMONA VAISSMAN
    SALA MARE
    10:30 - 11:20
    TONE UP (ZOOM LIVE)
    RAMONA VAISSMAN
    ZOOM LIVE
    11:00 - 11:50
    SWEAT AND TONE (ONLINE)
    PAULA NAIDIN
    ONLINE
    17:30 - 18:20
    BODY BOOST (SALA)
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    17:30 - 18:20
    BODY BOOST (ZOOM LIVE)
    PAULA NAIDIN
    ZOOM LIVE
    18:00 - 18:50
    TONE UP (ONLINE)
    RAMONA VAISSMAN
    ONLINE
    18:30 - 19:20
    PILATES SHAPE (SALA)
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    18:30 - 19:20
    PILATES SHAPE (ZOOM LIVE)
    PAULA NAIDIN
    ZOOM LIVE
    19:00 - 19:50
    DANCE FIT 3 (ONLINE)
    LOREDANA ORZA
    ONLINE
    20:00 - 20:50
    UPPER BODY YOGA 2 (ONLINE)
    MARCELA PETRIDEAN
    ONLINE
  • Sâmbătă

    23 Ianuarie
    10:30 - 11:20
    DISC PILATES (SALA)
    MONICA RAFAIL
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    HOT & FIT 1 (ONLINE)
    DALANDA DIALLO
    ONLINE
    12:00 - 12:50
    STRETCHING 2 (ONLINE)
    MARCELA PETRIDEAN
    ONLINE

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU LADYFIT

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută