• Marți

    18 Iunie
    08:00 - 08:50
    PYRAMID
    OANA NITA
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    MAT PILATES
    OANA NITA
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    SLIM DOWN
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    FIT START
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    WONDER WOMAN
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    13:00 - 13:50
    YOGA DE-STRESS
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    14:00 - 14:50
    MAT YOGA
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    BOOTY EVERYTHING
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    BODY MAX
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    BABYSTEPS
    CRISTINA CHELBA
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    SEXY FIT
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    FIT SHAPE
    DALANDA DIALLO
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    HARD BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    20:00 - 20:50
    TONE CIRCUIT
    CRISTINA CHELBA
    SALA MICA
  • Miercuri

    19 Iunie
    07:00 - 07:50
    PILATES TONE
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    08:00 - 08:50
    HARD BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    FITSHAPE
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    PILATES SHAPE
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    TOPS & BOTTOMS
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    HARD BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    WONDER WOMAN
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    POSTURAL
    MONICA RAFAIL
    SALA MICA
    18:00 - 18:50
    TURN UP
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    BUTTS AND ABS
    MONICA RAFAIL
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    FIT DRUMS
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    LEAN&SLIM
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    YIN YOGA
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MICA
  • Joi

    20 Iunie
    08:00 - 08:50
    PILATES SLIM
    ADINA MOISE
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    YOGA STRETCH
    ADINA MOISE
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    3D CIRCUIT
    OANA NITA
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    CIRCUIT BEGINNER
    RALUCA PREDA
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    CORE
    RALUCA PREDA
    SALA MARE
    13:00 - 13:50
    UPPER BODY YOGA
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    14:00 - 14:50
    STRETCH IT
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    ENERGY ROUNDS
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    BOOTY EVERYTHING
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    TONING PILATES
    LOREDANA ORZA
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    INTERVAL HYPE
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    T&B
    LOREDANA ORZA
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    FUNKTIONAL
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
  • Vineri

    21 Iunie
    07:00 - 07:50
    POSTURAL
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    08:00 - 08:50
    POSTURAL
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    ROAD TO FIT
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    WONDER WOMAN
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    SLIM DOWN
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    TABATA
    OANA NITA
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    ABS AND BUTTS
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    CARDIO SLIM
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    TONE MIX
    LOREDANA ORZA
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    DANCE FIT
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    FIT XPRESS
    DALANDA DIALLO
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    STRETCH IT
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
  • Sâmbată

    22 Iunie
    09:00 - 09:50
    WEEKEND YOGA
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    WEEKEND YOGA
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    RESHAPE TONE
    PAULA NAIDIN
    SALA MICA
    11:00 - 11:50
    HARD BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    PILATES TONE
    PAULA NAIDIN
    SALA MICA
    12:00 - 12:50
    DREAM BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    METHOD
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MICA
    13:00 - 13:50
    YIN YOGA
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MARE
  • Luni

    24 Iunie
    07:00 - 07:50
    YOGA DE-STRESS
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    08:00 - 08:50
    PILATES TONE
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    UPPER BODY STEP
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    PILATES
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    9 ROUNDS
    OANA NITA
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    BRAZILIAN LIFT
    OANA NITA
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    BALANCE WAY
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    RESOLUTION FIT
    OANA NITA
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    ARMS & ABS
    LOREDANA ORZA
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    CORE DE FORCE®
    OANA NITA
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    ALTER FIT
    PAULA NAIDIN
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    RESHAPE
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU LADYFIT BUCURESTI

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi PINCODE-ul contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută