• Sâmbată

    24 August
    09:00 - 09:50
    WEEKEND YOGA
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    WEEKEND YOGA
    MARCELA PETRIDEAN
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    HARD BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    BODY MAX
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    METHOD
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MICA
    13:00 - 13:50
    YIN YOGA
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MARE
  • Luni

    26 August
    08:00 - 08:50
    PILATES TONE
    CORI GRAMESCU
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    ALTER FIT
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    PILATES
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    9 ROUNDS
    OANA NITA
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    BRAZILIAN LIFT
    OANA NITA
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    BALANCE WAY
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    RESOLUTION FIT
    OANA NITA
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    ARMS & ABS
    LOREDANA ORZA
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    CORE DE FORCE®
    OANA NITA
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    ALTER FIT
    PAULA NAIDIN
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    RESHAPE
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
  • Marți

    27 August
    08:00 - 08:50
    PYRAMID
    OANA NITA
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    MAT PILATES
    OANA NITA
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    SLIM DOWN
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    FIT START
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    WONDER WOMAN
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    13:00 - 13:50
    UPPER BODY DEEP STRETCH
    CORI GRAMESCU
    SALA MARE
    14:00 - 14:50
    LOWER BODY DEEP STRETCH
    CORI GRAMESCU
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    FUNCTIONAL STEP
    RALUCA PREDA
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    BODY MAX
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    BABYSTEPS
    CRISTINA CHELBA
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    SEXY FIT
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    BEGINNER FIT
    DALANDA DIALLO
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    HARD BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
  • Miercuri

    28 August
    08:00 - 08:50
    HARD BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    FITSHAPE
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    PILATES SHAPE
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    TOPS & BOTTOMS
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    BASIC STEP
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    WONDER WOMAN
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    POSTURAL
    MONICA RAFAIL
    SALA MICA
    18:00 - 18:50
    DREAM BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    BUTTS AND ABS
    PAULA NAIDIN
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    STEP
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    LEAN&SLIM
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    YIN YOGA
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MARE
  • Joi

    29 August
    08:00 - 08:50
    PILATES SLIM
    ADINA MOISE
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    YOGA STRETCH
    ADINA MOISE
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    AMRAP
    OANA NITA
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    CIRCUIT BEGINNER
    RALUCA PREDA
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    CORE
    RALUCA PREDA
    SALA MARE
    13:00 - 13:50
    LOWER BODY DEEP STRETCH
    CORI GRAMESCU
    SALA MARE
    14:00 - 14:50
    UPPER BODY DEEP STRETCH
    CORI GRAMESCU
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    SWEAT AND TONE
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    PUMP UP
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    TONING PILATES
    LOREDANA ORZA
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    INTERVAL HYPE
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    T&B
    LOREDANA ORZA
    SALA MICA
    20:00 - 20:50
    FUNKTIONAL
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
  • Vineri

    30 August
    08:00 - 08:50
    YIN YOGA
    RALUCA NICOLAESCU
    SALA MARE
    09:00 - 09:50
    ROAD TO FIT
    CRISTINA CHELBA
    SALA MARE
    10:00 - 10:50
    VIVE LATINO
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    11:00 - 11:50
    RESHAPE
    PAULA NAIDIN
    SALA MARE
    12:00 - 12:50
    TABATA
    OANA NITA
    SALA MARE
    17:00 - 17:50
    ABS AND BUTTS
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    FIT DRUMS
    DALANDA DIALLO
    SALA MARE
    18:00 - 18:50
    TONE MIX
    LOREDANA ORZA
    SALA MICA
    19:00 - 19:50
    DANCE FIT
    LOREDANA ORZA
    SALA MARE
    19:00 - 19:50
    HARD BODY
    DALANDA DIALLO
    SALA MICA

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU LADYFIT BUCURESTI

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută